Kecy v kleci aneb Hoody^^ se představuje

22. dubna 2010 v 21:11 | Hoody ^^
Tereza "Hoody^^"
Jak jednou řekl Robin: I am who I am neboli jsem kdo jsem. A nikdo s tím nic neudělá, i kdyby se na hlavu stavěl. Naprosto mě vystihuje citátek, který jsem kdysi přečetla merlinví kde. Ostaní se mi smějí, protože jsem jiná. Já se jim směji, protože jsou všichni stejní.
S přibývajícím věkem se totiž dostavuje i dávno ztracený rozum a mě začíná znechucovat, jak je svět nudné a stereotypní místo, stejně tak jako jeho obyvatelé, snažím se od nich tedy odlišit. Ať už stylem oblékání, tím, že jsem stále svá, nebo svými zájmy.
A teď se postupně dostáváme k druhé kapitole tohohle článku. Mé zájmy. Mým hlavním zájmem je příroda a moji mazlíčci. Nic totiž není krásnější, než naprostá souhra dvou duší, té zvířecí a té lidské. Nic není krásnější, než když tyhle dvě duše společně bloudí lesem a nechávají se unášet na vlnách fantazie. Když už jsem u souhry dvou duší, napadá mě, že bych sem přece jen mohla plácnout i to, že se zajímám o šamanismus. Krom přírody je mou vášní historie a to zejména středověk. Doba Robina Hooda a krále Richarda Lví srdce. Doba Křížových výprav, Stoleté války, Války růží. Doba těch nejskvělejších lučištníků, jaké měl svět možnost poznat - anglických lučištníků svýrající ve svých pažích tradiční long bow. No, jedeme dál. Miluju čtení, hlavně fantasy knížek. Jsem totiž snílek a tyhle knížky procvičují moji bujnou fantazii. Je tak bujná, že nápady, které se zrodí v mé hlávce musím někam zvěcnit. Ať už napsat povídku, nebo třeba něco nakreslit. Daydreaming, to je moje. Ani hudba mi není cizí, poslouchám britské Coldplay a pak nejrůznější instrumentální soundtracky.
A co má povaha? Jsem svá, nenechám si do ničeho kecat. Mám pevnou vůli a vysoké sebevědomí. Jsem tvrdohlavá, přesto však laskavá a ochotná pomoci. Jsem vůdčí typ, přesto však líná. Umím si poradit v kdejaké situaci, poněvadž se mi daří zachovat chladnou hlavu. Jsem flegmatik, takže věci příliš neřeším. Naučila jsem se řešit jenom svoje problémy, ne problémy ostatních. Když dojde na učení, jsem neskutečně líná. Jó a narodila jsem se 25.3. 1993, aby jste věděli ^^
Mým velkým koníčkem je rovněž tradiční lukostřelba, neboli střílení z obyčejného dřevěného luku. Vážně krásná aktivita, to vám povím.


Teď stručně:

Co mě baví: Lukostřelba, geocaching, potulování se přírodou se svými psími láskami, poslouchání hudby, vrtání se v historii.
Co poslouchám: Coldplay
Na co koukám: BBC Robin Hood, Indiana Jones, Avatar, Harry Potter, X-Men,... dádydádydáá.
Co čtu: Odkaz Dračích jezdců, Harry Potter, Zeměplocha, Temeraire
Co papám: Lasagne
Co piju: Kakao, kafe, voda
Charakteristika dvěma slovy: Flegmatický snílek.
Oblíbené citáty, z kterých taky možná něco vyčtete:


Neodcházej z poloviny boje se sklopenou hlavou. Bojuj až do konce a odejdi se ctí!
×
Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.
×
Spes non confuditur! (=naději nelze zničit!)
×
Když nejde o život, jde vlastě o hovno.
×
Měj dobrou náladu. Ta tvoje problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem,
že stojí za to si ji užít.
×
Za dvacet let budeš více zklamaný věcmi, které jsi neudělal, než těmi, které jsi udělal. Odhoď tedy lano a vypluj z bezpečného přístavu... Bádej. Sni. Objevuj.
×
Velký Duchu, ochraňuj mne před tím, abych posuzoval člověka, aniž bych ušel alespoň jednu míli v jeho mokasínech.
×
Kdo žije v přírodě a s přírodou, trvale se přiblble usmívá. Nejdříve zahodil kravatu a městské šaty, pak zahodil biograf a televizi, nakonec zahodil hodinky. Zahození hodinek je počátek vstupu za plátno přírody.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Doktor Doktor | 10. května 2010 v 16:17 | Reagovat

Dík za maila já to tak cítím a jsem rád že nejsem sám. Přeji hodně štěstí s robinem hoodem. :-)

2 Milhaus Milhaus | E-mail | Web | 14. října 2011 v 19:34 | Reagovat

Docela jsem o tom četl a souhlasím s tebou....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.